Debiutancki tomik poezji Justyny Lipińskiej (wiktorii) pt. "Błąd w nawigacji"

Błąd w nawigacji zawiera 73 utwory poetyckie, napisane w konwencji białej oraz wolnej, wyrażają emocje i spostrzeżenia autorki czerpane z własnych doświadczeń oraz obserwacji świata. Wnikają głęboko w strukturę wewnętrznego świata, do którego czytelnik wprowadzany jest poprzez wiersze. Tomik wydany w twardej oprawie, ozdobiony pięknymi grafikami autorstwa Ryszarda Szilera.

Tomik można zamówić pod adresem mailowym wydawnictwa - miniatura@autograf.pl (strona: www.miniatura.info.pl), można też skontaktować się z autorką.

Silvus · 12:03 03.11.2014 · 35 ·
Komentarze
Usunięty dnia 03.11.2014 13:30
Wiktoria, GRATULACJE !!!!!!!!!, super, że debiutujesz na papierze. Twoja poezja na to zasłużyła, pokaż okładkę.

Gratki jeszcze raz ;)
Miladora dnia 03.11.2014 13:31
Serdeczne gratulacje, Wiki. :)
Nareszcie.
A zamieścisz zdjęcie w "Naszych okładkach", żebyśmy mogli zobaczyć tomik?

Powodzenia :)
Zola111 dnia 03.11.2014 14:08
Gratuluję, Wiktorio. Tak właśnie sobie myślałam, kiedy w końcu pojawisz się na papierze. I jesteś :)
Pokaż okładkę :)

z.
alea dnia 03.11.2014 15:26
Przyłączam się do gratulacji!!! Bardzo się cieszę, że Twoje utwory pojawiły się poza pp i to w formie książki. Super sprawa!
Rzecz jasna i ja czekam na zdjęcie okładki :)
Usunięty dnia 03.11.2014 15:32
Tak, jest zdjęcie okładki w galerii. Myślałam, że tu też będzie.

Apollo, dziękuję bardzo za miłe słowa.

Milu, to ja Tobie powinnam podziękować. Gdyby nie Ty, to nie wiem czy kiedykolwiek zebrałabym się na to wydanie.

Zolu, tak wydałam się wreszcie. Az samej mi trudno w to uwierzyć.

Aleo, również dziękuję. Ja też się cieszę.

Dziękuję Wam bardzo:)
Silvus dnia 03.11.2014 17:40
To moja wina, przepraszam, nie zadbałem o to, żeby tu zdjęcie było (zapomniałem).
Usunięty dnia 03.11.2014 17:44
Oj Silvus, nic się nie stało. I tak dużo dla mnie zrobiłeś. Dziękuję:)

A tomik można zobaczyć też tu:

https://www.facebook.com/Tomik.Poezji.Blad.w.nawigacji/timeline?ref=page_internal
akacjowa agnes dnia 03.11.2014 19:14
Gratuluję, gratuluję i podziwiam.
Usunięty dnia 03.11.2014 19:43
Akacjowa, nie wiem czy jest tu co podziwiać, ale cieszę się z tego, bo to zawsze jakiś pozytywny krok na przód.

Dziękuję bardzo:)
akacjowa agnes dnia 03.11.2014 19:52
Ja dotąd podrukowałam siebie samą na własnym papierze, na własnej drukarce i z okładką wg własnego pomysłu i wykonania. Większej odwagi nie mam a i świadomość poziomu mojej tfurczości poważnie mnie blokuje :) Dlatego podziwiam.
Usunięty dnia 03.11.2014 19:55
O pod tym względem to też siebie podziwiam. Pokazałam się wizualnie, nawet imię i nazwisko podałam publicznie, gdzie mało kto z mojego otoczenia wie, że piszę. Normalnie cud!;)
alkestis dnia 03.11.2014 19:58
Gratulacje Wiki! Cudownie! Poproszę wersję z autografem, napisz jak i gdzie zamówić.
Usunięty dnia 03.11.2014 20:01
Dobrze Kochana, będziesz mieć autograf i co tylko zechcesz:)
ajw dnia 03.11.2014 20:02
I ja gratuluję z całego serducha :)
Usunięty dnia 03.11.2014 20:11
Dziękuję Ci Ajw, również z całego serducha:)
introwerka dnia 04.11.2014 00:33
Gratulacje serdeczne, Wiktorio! :)
Usunięty dnia 04.11.2014 06:32
Dziękuję Introwerko:)
Esy Floresy dnia 04.11.2014 11:10
Gratuluję! I życzę wytrwałości w dystrybucji! ;)
Usunięty dnia 04.11.2014 13:12
O z tym to będzie gorzej. Łatwiej chyba było napisać wiersze, niż je sprzedać:)

Dziękuję bardzo Esy:)
Anastazja Sorpiszewska dnia 05.11.2014 08:20
Najserdeczniejsze gratulacje. :)
Usunięty dnia 05.11.2014 12:41
Bardzo dziękuję Anastazjo:)
julanda dnia 06.11.2014 09:26
:) Teraz rozumiem! Gratuluję serdecznie Autorko tomiku!
Usunięty dnia 06.11.2014 09:49
No, trochę to skomplikowałam i niepotrzebnie, ale zmienię za jakiś czas na imię i nazwisko, bo na razie nie mogę.

Dziękuję Julando:)
blaszka dnia 06.11.2014 14:51
I ode mnie gratulacje!
Usunięty dnia 06.11.2014 16:32
Dziękuję Blaszko, pozdrawiam:)

Do palenieszkodzi,
niestety nie jestem w stanie poprawić błędu ortograficznego, jaki niechybnie popełniłam w jednym z komentarzy, ponieważ nie ma możliwości edycji. Biję się z tego powodu w pierś, bo jakże to tak, żeby wydawać wiersze i robić błędy, prawda?
Dziękuję Ci bardzo strażniczko polskiej ortografii.
Od teraz już zawsze coś będzie krzyczeć we mnie: Naprzód, na przód wiktorio, ku poprawnej polszczyźnie!
Bo cóż innego ważniejsze jest w życiu niż ona....
labedz dnia 07.11.2014 19:53
I ja również staję w ogonku do gratulacji. Brawo!
Usunięty dnia 07.11.2014 21:09
Dziękuję, Łabędziu piękny ptaku:)
palenieszkodzi dnia 07.11.2014 22:57
Wiktorio!
Wielce nieelegancko, że wątek prywatny pomiędzy nami przeniosłaś na forum, odpowiadając mi tutaj, podczas gdy sens mojej wiadomości do Ciebie nie jest nikomu znany. Ponowię więc gratulacje, jakie przesłałam pocztą pod Twym adresem. W przyszłości nie rób mi takich niemiłych psot a ortografię po prostu ćwicz. W sprawie właściwego znaczenia słowa niechybnie posłałam Ci link do poczytania ;)
palcia :)
Usunięty dnia 08.11.2014 07:51
Droga palenieszkodzi,

wielce nieelegancka, to była wiadomość, którą mi przysłałaś. Jaka akacja, taka reakcja.
Dziękuję ponownie za gratulacje i myślę, że na tym powinny się one zakończyć.
Meltemi dnia 10.11.2014 12:44
Gratulacje Wiktorio!!! :)
Usunięty dnia 10.11.2014 18:22
Bardzo dziękuję Meltemi, pozdrawiam:)
Kushi dnia 10.11.2014 20:39
wiktorio Kochana :):)
Moje wielkie, najserdeczniejsze gratulacje :):)
Uśmiech posyłam:):)
Usunięty dnia 10.11.2014 20:41
Kushi, jak mi miło:) ech, Ty to potrafisz serducho rozczulić... dziękuję:)
sheCat dnia 27.11.2014 15:23
wiktorio :) ogromnie się cieszę. Gratuluję i pozdrawiam.
Usunięty dnia 27.11.2014 21:36
Dziękuję sheCat. Miło znów Cię widzieć:) Pozdrawiam.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Kazjuno
24/06/2024 23:39
Witaj, witaj, nowy Portalowiczu! Dzięki serdeczne za wizytę… »
D.Kwiatek
24/06/2024 23:27
Na poezji się znam mało i mogę pisać tylko o swoich… »
D.Kwiatek
24/06/2024 23:15
Witaj. Świąteczny klimat sobie w letnią noc zaserwowałem -… »
D.Kwiatek
24/06/2024 21:28
Książki Twardocha czytam zawsze zafascynowany światem jaki… »
Janusz Rosek
24/06/2024 18:09
Kazjuno Dziękuję bardzo za Twój komentarz i bardzo… »
Kazjuno
24/06/2024 16:37
Cieszę się Gabrielu z Twojej wizyty. Staram się pisać na… »
Gabriel G.
24/06/2024 13:39
Witam. Czytam każdy wrzucany przez ciebie Kazjuno fragment… »
Kazjuno
24/06/2024 12:20
Znowu Januszu świetne anegdoty. Ryknąłem śmiechem, czytając… »
Dar
24/06/2024 04:57
Dorastanie bywa trudne... »
Kazjuno
23/06/2024 11:15
Ivonno, napisałem Ci wiadomość na privie. Serdeczności,… »
valeria
23/06/2024 10:45
Wiersz budzi emocje, ale każdy ma swoje teorie i… »
Janusz Rosek
23/06/2024 08:14
Kasiu. Piękny wiersz. »
ivonna
21/06/2024 22:17
Kaziu, przecież nie ma pośpiechu. Wszystkiego dobrego! i. »
Kazjuno
21/06/2024 21:08
Ivonno, dzisiaj już nie naniosę poprawek z… »
ivonna
21/06/2024 15:29
Kaziu, ja też z podobnych pobudek odkrywam tutaj swoją… »
ShoutBox
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:22
  • a komentarzy ni chu, chu. "Czego oczy nie widzą, sercu nie żal"... Niby tak, lecz ja komentarze sobie cenię. Nierzadko lepiej niż kawa rano podnoszą ciśnienie.
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:19
  • "Ostatnio widzianych" spory tłum,
  • Zbigniew Szczypek
  • 31/05/2024 21:10
  • "Po co tu jesteśmy, skoro ciągle się boimy?"- to taka "terapia", dla duszy i ciała, ekshibicjonizm w innym wymiarze. Skoro już tu jesteś, zrzuć ostatni listek! Bądź wreszcie wolny
  • Zbigniew Szczypek
  • 31/05/2024 19:34
  • Gramofonie - dołącz do nas z komentarzami, a na pewno będzie się działo więcej i lepiej, bo kto, jak nie Ty, swoją siłą głosu dotrze do najdalszych zakątków "galaktyk" ;-}
  • Wiktor Orzel
  • 31/05/2024 10:32
  • Dzieje się to, co zwykle. Ktoś wrzuca tekst, inni go komentują i tak się toczy tutaj życie ;)
  • Gramofon
  • 30/05/2024 11:13
  • dzieje się tu coś?
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 21:38
  • Najgorsze co może być, jeśli chodzi o komentarze, jeśli zostają tylko grupy tzw. "wzajemnej adoracji", z komentarzami schematycznymi i w zasadzie nic nie wnoszącymi do twórczości. Nie chciałbym tego.
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 20:30