Prozo-pagnozja - wyniki

Wyniki konkursu Portalu Pisarskiego Prozo-pagnozja

Jury dokonało oceny tekstów, które napłynęły na konkurs i spełniły wymagania regulaminu (jeden tekst musieliśmy odrzucić, jako niebędący formą prozatorską). Maksymalna ilość punktów, jaką można było otrzymać za tekst, wynosi 22. Podium wygląda następująco:

 

1. miejsce: Między wschodem a zachodem słońca - Figiel - 19 punktów

2. miejsce: Bajka o dziewczynce, która pamięta, jak robiono księżyc - introwerka - 17 punktów

3. miejsce: Straganiarz - ander - 15 punktów

Gratulujemy autorom wyróżnionych tekstów!

Nagrody książkowe zostaną przyznane za zajęcie 1. i 2. miejsca. Użytkowników Figiel i introwerka prosimy o przesłanie danych kontaktowych (imię, nazwisko, adres do przesłania nagrody, e-mail, ewentualnie również nr. tel.) na PW Heisenberg.

Zwycięski tekst Między wschodem a zachodem słońca został opublikowany na portalu społeczno-artystycznym Eprawda.pl

Wszystkie regulaminowe teksty przesłane na konkurs opublikowaliśmy na Portalu Pisarskim w panelu Prozo-pagnozja. Zachęcamy do lektury; uczestnicy nie zawiedli i zadbali o poziom. Każda praca ma w sobie coś wartego uwagi.

Dziękujemy za udział!

 

Heisenberg · 16:06 14.07.2015 · 10 ·
Komentarze
nightwolf dnia 14.07.2015 17:20
Super! Gratulacje dla zwycięzców! Fajny konkurs ;)
ander dnia 14.07.2015 19:13
Gratuluję zwyciężczyni.

"każdy ma własną, niepowtarzalną, a zarazem wszystkie łączy wspólna, od nieskończoności do nieskończoności" - bardzo mi się podoba ta myśl z tykającymi zegarami w tle :)
akacjowa agnes dnia 14.07.2015 20:27
Brawo, dziewczęta :)

PS. Ander, Ty też dziewczyna? :)
bemik dnia 14.07.2015 20:40
Gratulacje dla zwycięzców, a tekst Figiel miodzio.
introwerka dnia 14.07.2015 21:23
Gratuluję serdecznie Zwyciężczyni i wszystkim Uczestnikom, cieszę się bardzo z II miejsca (tym bardziej, że zupełnie się nie spodziewałam wygranej) :)
Wasinka dnia 14.07.2015 21:48
Gratuluję!!! :)
Figiel dnia 15.07.2015 09:36
Wszystkim Autorom dziękuję za współzawodnictwo i gratuluję naprawdę udanych tekstów. To duże wyzwanie móc pojedynkować się z Wami na słowa i pomysły. I oczywiście, ukłon w stronę Organizatorów za stworzenie takiej możliwości.
Pozdrawiam serdecznie:)
Klau dnia 15.07.2015 10:17
Ten konkurs to świetny pomysł - inspirujący tytuł, myśl przewodnia, obrazy. A teksty - WOW..
Dobra Cobra dnia 16.07.2015 12:44
Pięknie!
Opheliac dnia 19.07.2015 22:11
Gratuluję!
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
ajw
23/10/2021 22:43
Myslę, że w życiu nie warto dryfować, bo łatwo trafić w ręce… »
ajw
23/10/2021 22:38
Jest w nim esencja. Życie nie jest łatwe ani proste, dlatego… »
ajw
23/10/2021 22:34
Zaintrygował mnie ten wiersz, dużo w nim treści, choć nie za… »
annakoch
23/10/2021 22:32
Jak dla mnie, zbyt wyrafinowany tekst, za mało prawdy i… »
ajw
23/10/2021 22:30
Czasami wpadamy w rutynę i ciężko się z niej wykaraskać.… »
Yaro
23/10/2021 22:24
pomerdały bezbożne może , że wierzący jestem tak czy tak nie… »
voytek72
23/10/2021 22:19
ta niekonsekwencja w rymowaniu, w połączeniu z prostym… »
voytek72
23/10/2021 22:11
Na chwilę, ale jednak zostanę adwokatem diabła, a więc:… »
voytek72
23/10/2021 21:48
Kolejny... tutaj się nie do końca odnajduję. Sprawnie i… »
Gramofon
23/10/2021 21:47
No trzy nowe, które tu zamieściłem, są z nowego, trzeciego,… »
gaga26111
23/10/2021 21:45
Ktoś chyba nie zdążył na pociag który jechał na Woodstock i… »
Gramofon
23/10/2021 21:42
Niezmiernie mi miło, z tym, że tu nie mam zbyt dużo rzeczy.… »
voytek72
23/10/2021 21:40
Nadzieja pozwala cierpieć znośniej ;) Podoba mi się… »
gaga26111
23/10/2021 21:36
No chyba przeczytam twoje wszystkie wiersze duszkiem. Każdy… »
voytek72
23/10/2021 21:33
Myślę, że kiedy nie przesadzasz z metaforami (tak jak tu)… »
ShoutBox
  • mike17
  • 23/10/2021 18:56
  • A tu macie konkursowe info : [link]
  • mike17
  • 23/10/2021 18:54
  • Czas ucieka a tu trzeba coś napisać. Śmiałkowie pióra, do dzieła, nie dajcie się prosić, bo czeka kozacka sława i zacne nagrody muzyczne. Zatem to nic trudnego, jak napisać miniaturkę, czyż nie?
  • Dobra Cobra
  • 23/10/2021 18:16
  • Słodki Kaz, niech Ci się darzy, a książka niech osiągnie sukces na miarę nagrody Nike (choć trzeba napisać wiele wydumanych rzeczy, by zdobyć tę nagrodę).
  • Kazjuno
  • 23/10/2021 06:08
  • Wybacz Dobra Cobro, że spóźniłem się z podziękowaniem za ciepły wpis. Już od dawna głowię się nad fenomenem zimnokrwistego pełzacza z tak cieplutkim sercem. Thank you very much!
  • mike17
  • 22/10/2021 18:03
  • Jeszcze miesiąc do końca nadsyłania prac na konkurs dla prozaików MUZO WENY 10. Zbierzcie się do kupy i piszcie. [link]
  • Dobra Cobra
  • 22/10/2021 12:40
  • Wiadomix, że morderców swoich mamy. Ale w porównaniu z tymi Zachodnimi to zawsze nam brakowało polotu...
  • Carvedilol
  • 22/10/2021 11:10
  • A jak mnie zamordują, to niech ktoś o tym napisze, Polska nie Skandynawia, swoich morderców mamy (tzn. autorów kryminałów)
  • Carvedilol
  • 22/10/2021 11:08
  • Dobra Cobra w takim razie i ja tuszę, że muszę coś dodać, zacznę od usunięcia starych tekstów i dodam ponownie, sprawdzę czy trafią na te same półki
  • Dobra Cobra
  • 22/10/2021 08:02
  • Carvedilol, przypływ weny oczywiscie. Skończyło się radosne letnie hasanie, a jako, że tu nie Riviera - trzeba zabić jakoś coraz krótsze dni. Skandynawowie w takim czasie mordują, u nas się tworzy;)
  • mike17
  • 21/10/2021 15:15
  • Przypominam, że MUZO WENY 10 nadal czekają na Twój tekst. To tylko napisanie miniaturki pod piosenkę :) [link]
Ostatnio widziani
Gości online:0
Najnowszy:Usunięty
Wspierają nas