Wyniki konkursu "Wakacyjnego"
Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu wakacyjnego W słoneczny dzień bez kapelusza!

Zwyciężył ten, kto nie boi się nawet w najbardziej słoneczny, gorący, letni dzień paradować bez kapelusza zbierając materiały, kolekcjonując pomysły i szukając natchnienia.


Pierwsze miejsce zajęła Elwira i jej opowiadanie pod tytułem Jagodzianki!
Nagroda zostanie przesłana pocztą.

Miejsce drugie: lew morski i jego Spacerek.
Miejsce trzecie: Jedno kliknięcie bardzkiego oraz Bankier Rumpelstilskin i uciekający melonik wiadernego j.


Wszystkim serdecznie gratulujemy!
ginger · 15:39 07.10.2009 · 19 ·
Komentarze
Usunięty dnia 07.10.2009 15:59
gratuluję wszystkim :)
Miladora dnia 07.10.2009 17:30
Brawo, Kochani! :D
Specjalne uściski dla Elwirki! :D
ginger dnia 07.10.2009 19:54
Elwirę proszę o adres na pw, na jaki mam wysłać kaczuchę :D
Elwira dnia 07.10.2009 20:04
Ojej, tego się nie spodziewałam. Dziękuję Wam bardzo, a pozostałym z finałowej trójki gratuluję :yes:
AnonimowyGrzybiarz dnia 07.10.2009 21:11
Gratulacje.
Możecie podlinkować zwycięzców i zwycięskie teksty? Będzie łatwiej :)
Jack the Nipper dnia 07.10.2009 21:18
Gratulacje ;)
Samuel Niemirowski dnia 08.10.2009 00:32
Gratulacje :)
zapomin dnia 08.10.2009 11:25
Gratulejszyn :D
evivvalarte dnia 08.10.2009 21:25
a ja gratuluje:)
Poke Kieszonka dnia 09.10.2009 05:15
Moje gratulacje:)
Szuirad dnia 09.10.2009 08:33
Gratulacje dla wszystkich
ginger dnia 09.10.2009 09:39
Wylinkowałam zwycięskie teksty. Będzie łatwiej znaleźć ;)
Jack Duck dnia 09.10.2009 19:42
Brawa dla zwycięzcy. Naprawdę przecudowne opowiadanie :yes:
Elwira dnia 09.10.2009 19:59
Dziękuję.

Wiaderny nie sądziłam, że możesz być fałszywy, ale nie tylko Ty, więc jakoś przeżyję.
ginger dnia 09.10.2009 20:28
Lojalnie ostrzegam - nie jestem w nastroju do głupot. Osty będą nieodwracalne.
Bardzki dnia 10.10.2009 15:02
Dziękuję za docenienie mojego opowiadania.
Cieszę się z zajęcia miejsca na podium, zważywszy na to, że moja "kariera pisarska" trwa zaledwie od lata, a to był jeden z moich pierwszych tekstów. Czasami unosimy się ambicjami, zapominając o tym, że dla wielu z nas jest to tylko dobra zabawa.
lew morski dnia 12.10.2009 17:10
Dziękuję za gratulację.
Pozdrawiam wszystkich.
kresowiak dnia 13.10.2009 13:41
Gratulacje moje małe Kapeluszniki ;)
Jack Duck dnia 13.10.2009 17:55
Zupełnie nie wiem, o co Ci Elwiro chodzi. Gratuluję i basta, mój gust nie musi równać się gustom jury, co nie zmienia faktu, że trafienia w ich gusta (lub po prostu napisanie dobrej prozy, powstrzymam się od oceny) winszuję.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
ajw
23/10/2021 22:43
Myslę, że w życiu nie warto dryfować, bo łatwo trafić w ręce… »
ajw
23/10/2021 22:38
Jest w nim esencja. Życie nie jest łatwe ani proste, dlatego… »
ajw
23/10/2021 22:34
Zaintrygował mnie ten wiersz, dużo w nim treści, choć nie za… »
annakoch
23/10/2021 22:32
Jak dla mnie, zbyt wyrafinowany tekst, za mało prawdy i… »
ajw
23/10/2021 22:30
Czasami wpadamy w rutynę i ciężko się z niej wykaraskać.… »
Yaro
23/10/2021 22:24
pomerdały bezbożne może , że wierzący jestem tak czy tak nie… »
voytek72
23/10/2021 22:19
ta niekonsekwencja w rymowaniu, w połączeniu z prostym… »
voytek72
23/10/2021 22:11
Na chwilę, ale jednak zostanę adwokatem diabła, a więc:… »
voytek72
23/10/2021 21:48
Kolejny... tutaj się nie do końca odnajduję. Sprawnie i… »
Gramofon
23/10/2021 21:47
No trzy nowe, które tu zamieściłem, są z nowego, trzeciego,… »
gaga26111
23/10/2021 21:45
Ktoś chyba nie zdążył na pociag który jechał na Woodstock i… »
Gramofon
23/10/2021 21:42
Niezmiernie mi miło, z tym, że tu nie mam zbyt dużo rzeczy.… »
voytek72
23/10/2021 21:40
Nadzieja pozwala cierpieć znośniej ;) Podoba mi się… »
gaga26111
23/10/2021 21:36
No chyba przeczytam twoje wszystkie wiersze duszkiem. Każdy… »
voytek72
23/10/2021 21:33
Myślę, że kiedy nie przesadzasz z metaforami (tak jak tu)… »
ShoutBox
  • mike17
  • 23/10/2021 18:56
  • A tu macie konkursowe info : [link]
  • mike17
  • 23/10/2021 18:54
  • Czas ucieka a tu trzeba coś napisać. Śmiałkowie pióra, do dzieła, nie dajcie się prosić, bo czeka kozacka sława i zacne nagrody muzyczne. Zatem to nic trudnego, jak napisać miniaturkę, czyż nie?
  • Dobra Cobra
  • 23/10/2021 18:16
  • Słodki Kaz, niech Ci się darzy, a książka niech osiągnie sukces na miarę nagrody Nike (choć trzeba napisać wiele wydumanych rzeczy, by zdobyć tę nagrodę).
  • Kazjuno
  • 23/10/2021 06:08
  • Wybacz Dobra Cobro, że spóźniłem się z podziękowaniem za ciepły wpis. Już od dawna głowię się nad fenomenem zimnokrwistego pełzacza z tak cieplutkim sercem. Thank you very much!
  • mike17
  • 22/10/2021 18:03
  • Jeszcze miesiąc do końca nadsyłania prac na konkurs dla prozaików MUZO WENY 10. Zbierzcie się do kupy i piszcie. [link]
  • Dobra Cobra
  • 22/10/2021 12:40
  • Wiadomix, że morderców swoich mamy. Ale w porównaniu z tymi Zachodnimi to zawsze nam brakowało polotu...
  • Carvedilol
  • 22/10/2021 11:10
  • A jak mnie zamordują, to niech ktoś o tym napisze, Polska nie Skandynawia, swoich morderców mamy (tzn. autorów kryminałów)
  • Carvedilol
  • 22/10/2021 11:08
  • Dobra Cobra w takim razie i ja tuszę, że muszę coś dodać, zacznę od usunięcia starych tekstów i dodam ponownie, sprawdzę czy trafią na te same półki
  • Dobra Cobra
  • 22/10/2021 08:02
  • Carvedilol, przypływ weny oczywiscie. Skończyło się radosne letnie hasanie, a jako, że tu nie Riviera - trzeba zabić jakoś coraz krótsze dni. Skandynawowie w takim czasie mordują, u nas się tworzy;)
  • mike17
  • 21/10/2021 15:15
  • Przypominam, że MUZO WENY 10 nadal czekają na Twój tekst. To tylko napisanie miniaturki pod piosenkę :) [link]
Ostatnio widziani
Gości online:0
Najnowszy:Usunięty
Wspierają nas